Västergötlands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Individuella DM 2018/2019

Inbjudan ungdom & junior
Inbjudan oldboys, -girls & veteraner
Oljeprofil

Anmälan

Här kan du administrera deltagandet i Individuella DM 2018/2019.
Har du några problem kan du kontakta oss på fredrik.johansson@swebowl.se.



Anmälda spelare:     123


ALLA ANMÄLDA SPELARE

 

Starttider och resultat

TOTALA RESULTAT UNGDOM FLICKOR
TOTALA RESULTAT UNGDOM POJKAR
TOTALA RESULTAT JUNIOR FLICKOR
TOTALA RESULTAT JUNIOR POJKAR
TOTALA RESULTAT OLDBOYS
TOTALA RESULTAT OLDGIRLS
TOTALA RESULTAT VETERANER

Kvalspel

Datum Tid Namn Spelare Resultat
2019-04-07 16:00 Söndagen den 7 april 16:00 11/18 Resultat
2019-04-09 19:00 Tisdagen den 9 april 19:00 18/18 Resultat
2019-04-14 16:00 Söndagen den 14 april 16:00 14/18 Resultat
2019-04-15 14:00 Måndagen den 15 april 14:00 14/18 Resultat
2019-04-22 11:00 Måndagen den 22 april 11:00 16/18 Resultat
2019-04-22 14:00 Måndagen den 22 april 14:00 18/18 Resultat
2019-04-27 10:00 Lördagen den 27 april 10:00 11/18 Resultat
2019-04-27 13:00 Lördagen den 27 april 13:00 20/20 Resultat

Finalspel

Datum Tid Namn Spelare Resultat
2019-04-28 09:00 Finalsteg 1 (Oldboys) 8/8 Resultat
2019-04-28 09:00 Finalsteg 1 (Veteraner) 8/8 Resultat
2019-04-28 10:45 Finalsteg 2 A (Oldboys) 2/2 Resultat
2019-04-28 10:45 Finalsteg 2 B (Oldboys) 2/2 Resultat
2019-04-28 10:45 Finalsteg 2 A (Veteraner) 2/2 Resultat
2019-04-28 10:45 Finalsteg 2 B (Veteraner) 2/2 Resultat
2019-04-28 11:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Oldboys) 2/2 Resultat
2019-04-28 11:30 Finalsteg 3 B Placering: 3-4 (Oldboys) 2/2 Resultat
2019-04-28 11:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Veteraner) 2/2 Resultat
2019-04-28 11:30 Finalsteg 3 Placering: 3-4 (Veteraner) 2/2 Resultat
2019-04-28 13:00 Finalsteg 1 (Oldgirls) 6/6 Resultat
2019-04-28 13:00 Finalsteg 1 (Ungdom Flickor) 6/6 Resultat
2019-04-28 13:00 Finalsteg 1 (Junior Flickor) 5/6 Resultat
2019-04-28 14:45 Finalsteg 2 A (Oldgirls) 2/2 Resultat
2019-04-28 14:45 Finalsteg 2 B (Oldgirls) 2/2 Resultat
2019-04-28 14:45 Finalsteg 2 A (Ungdom Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 14:45 Finalsteg 2 B (Ungdom Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 14:45 Finalsteg 2 A (Junior Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 14:45 Finalsteg 2 B (Junior Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 15:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Oldgirls) 2/2 Resultat
2019-04-28 15:30 Finalsteg 3 B Placering: 3-4 (Oldgirls) 2/2 Resultat
2019-04-28 15:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Ungdom Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 15:30 Finalsteg 3 B Placering: 3-4 (Ungdom Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 15:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Junior Flickor) 2/2 Resultat
2019-04-28 15:30 Finalsteg 3 B Placering: 3-4 (Junior Flickor) 1/2 Resultat
2019-04-28 17:00 Finalsteg 1 (Ungdom Pojkar) 8/8 Resultat
2019-04-28 17:00 Finalsteg 1 (Junior Pojkar) 8/8 Resultat
2019-04-28 18:45 Finalsteg 2 A (Ungdom Pojkar) 2/2 Resultat
2019-04-28 18:45 Finalsteg 2 B (Ungdom Pojkar) 2/2 Resultat
2019-04-28 18:45 Finalsteg 2 A (Junior Pojkar) 2/2 Resultat
2019-04-28 18:45 Finalsteg 2 B (Junior Pojkar) 2/2 Resultat
2019-04-28 19:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Ungdom Pojkar) 2/2 Resultat
2019-04-28 19:30 Finalsteg 3 B Placering: 3-4 (Ungdom Pojkar) 1/2  
2019-04-28 19:30 Finalsteg 3 A Placering: 1-2 (Junior Pojkar) 2/2 Resultat
2019-04-28 19:30 Finalsteg 3 B Placering 3-4 (Junior Pojkar) 2/2 Resultat